PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ Coś dla rodzica - Żywienie dzieci szkolnych. Co? Dlaczego? Ile? Nawyki żywieniowe - złe eliminuj, dobre pielęgnuj Ciekawostki żywieniowe NASZA STOŁÓWKA - WASZE POMYSŁY Przedsięwzięcia - Dołącz OBIADKOWO SŁODKO - SŁONO :) PYSZNE ZUPKI SURÓWKI, SAŁATKI, KOKTAJLE, LEMONIADY CO DO SZKOŁY? Przekąski, kanapki UMOWA ŻYWIENIE. Tekstowa podstrona

WITAJCIE!

UMOWA ŻYWIENIE.

Szanowni Rodzice,smiley

W związku z zawieszeniem nauczania stacjonarnego i utrudnionego kontaktu z Państwem w sprawie zapisów dzieci na obiady na nowy rok szkolny, poniżej została udostępniona umowa za żywienie na nowy rok szkolny 2020/2021.

Bardzo proszę o wydrukowanie, dokładne (wyczerpujące) wypełnienie treści i dostarczenie do szkoły do dnia 20.06.2020 roku.

Umowę w jednym egzemplarzu, w zaklejonej kopercie proszę dostarczyć do szkoły ( nie opisujemy koperty).
W dyżurce szkoły  została udostępniona skrzynka, do której należy bezpośrednio wrzucić kopertę z umową.

W związku z tym, że szkoła jest zamknięta i pracownicy delegowani są do pracy w różnych miejscach placówki, może być taka sytuacja, że Państwo nie zastaną żadnej Pani w dyżurce.
Wówczas bardzo proszę o skorzystanie z domofonu - Pani z sekretariatu odbierze od Państwa dokument.